Galvenā lapa - Arhīvs - 2019


10.01.2019   АLEKSANDRS GAPOŅENKO: 2019. GADS SĀKĀS AR JAUNIEM SOCIĀLĀ TAISNĪGUMA PĀRKĀPUMIEM. 12. JANVĀRA MARŠĀ JŪSU BALSS TIKS SADZIRDĒTA!

Kādēļ Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās ar ātrumu divi procenti gadā, un pēc  piecdesmit gadiem viņi pilnībā izzudīs no Zemes virsmas? Vai tam par iemeslu ir cunami viļņi, kuri pastāvīgi pāršalc Latviju? Vai arī iedzīvotāju skaita strauju sarukumu izraisa Ebolas drudža nāvējošā ietekme?

 

Nē, šim iemeslam nebūt nav dabisks, bet gan tikai un vienīgi sabiedrisks raksturs. Valdošās elites ir izvēlējušās un uztiepušas sabiedrībai modeli, kura pamatā ir sociālais un etniskais netaisnīgums. Šā iemesla dēļ katru gadu 10 000 cilvēku bēg no valsts, un mirstība par 10 000 cilvēku pārsniedz dzimstību. Pēc šiem negatīvajiem rādītājiem Latvija ieņem vienu no pirmajām kaunpilnām vietām pasaulē.

 

2019. gads sākās ar jauniem sociālā taisnīguma pārkāpumiem. Tika paaugstinātas elektrības, gāzes, atkritumu izvešanas cenas. Nauda, kas iegūta no tarifu paaugstināšanas, nonāks ierēdņu kabatās, kuri aprēķinās sev augstāku darba algu, un oligarhu kabatās, kuri ir piesūkušies pie vieglas peļņas avota komunālajā sfērā.

 

Ieviestais “nodoklis medicīnai” kā nepanesams slogs uzgulsies gan uz to pensionāru pleciem, kuri saņem Krievijas pensijas, gan uz bezdarbnieku, trešās grupas invalīdu un jauniešu pleciem. Ienākumi, kas iegūti no šā nodokļa, tiks novirzīti algu paaaugstināšanai medicīnas iestāžu administrācijas pārstāvjiem un nonāks farmaceitisko firmu pārstāvju kabatās, kuri ir savstarpēji vienojušies.

 

Lauku apvidū kā iepriekš tiks slēgtas medicīnas iestādes un skolas. Turklāt, latviešu skolas. Stāvokli neglābs krievu skolu pāreja uz mācībām latviešu valodā. Visās valsts skolās tiks ieviesta mācību priekšmetu pasniegšanas sistēma, kas ir mērķēta uz melnstrādnieku sagatavošanu Rietumeiropas valstīm.

 

No 1. janvāra ir paaugstināta mikrouzņēmumu nodokļa likme. Daudzi šo uzņēmumu īpašnieki būs spiesti slēgt savu biznesu un papildināt bezdarbnieku rindas. Vinnētāji no tā visa būs varbūt tikai ierēdņi, kuri varēs apmeklēt psiholoģiskās rehabilitācijas kursus, kas izmaksā dažus tūkstošus eiro.

 

Sociālā taisnīguma nodibināšanas jautājums ietver sevī arī cīņu ar valsts līdzekļu izzagšanu un shēmošanu. Tas apstāklis, ka šādi izzagšanas gadījumi paliek nesodīti, rada pašos sliktākajos un negodīgākajos cilvēkos tieksmi nonākt pie varas stūres. Šie cilvēki piesedz savus noziegumus, provocējot konfliktus starp dažādām Latvijas iedzīvotāju etniskajām grupām.

 

Valdošā elite nevēlas runāt par tādu tēmu, kā sociālais taisnīgums. Vēl vairāk, tā cietsirdīgi izrēķinās ar tiem, kuri mēģina pacelt savu balsi, lai aizstāvētu vienkāršos Latvijas iedzīvotājus, glābt viņus no fiziskās un garīgās izzušanas, neatkarīgi no tā, vai tie ir krievi, latvieši vai latgalieši.

 

Latvijas Krievu savienība aicina visus tos, kas nav vienisprātis ar pašreizējās valdošās elites prettautisko un antidemokrātisko politiku, nodemonstrēt to, atnākot piektdien, 12. janvārī plkst. 12.00 uz Doma laukumu Vecrīgā. Pēc neilga mītiņa laukumā mēs rīkosim gājienu pie Prezidenta pils un Saeimas ēkas. Jūsu balss tiks sadzirdēta!

 

 

Vairāk informācijas par Maršu par sociālo taisnīgumu var uzzināt šeit:http://rusojuz.lv/lv/ourevents/26454-MARsS-PAR-SOCIaLO-TAISNiGUMU12-JANVaRA-PROTESTA-AKCIJAS-TRiS-TeZES/

Komentāri


Осталось символов:  4124124

пострадавший от LSA Kalve   2019-09-28 14:42:10

Студенты - юристы! Звоните по этому телефону! Вы получите хороший практический опыт! Это классика мошенничества. В рекламе :) Поиск людей, должников, неверных жен, мужей. Адрес: Jēzusbaznīcas iela 19, 2. stāvs, 2. kab., Rīga. Tel. 20391975. Это - Latvijas sīkuzņēmēju asociācija "KALVE" R.Nr.40008014742 . Aidins Askerovs - аферист!