Galvenā lapa - Arhīvs - 2009


07.10.2009   Brisele: pikets pie Eiropas Komisijas ēkas ir noslēdzies, Latvijas delegācija dodas uz Eiropas Parlamentu

Briselē, pie Eiropas Komisijas ēkas ir noslēdzies Eiroparlamenta deputātes Tatjanas Ždanokas pieteiktais pikets pret Latvijas valdības realizēto sociālo politiku. Piketā piedalījās aptuveni 60 cilvēki, starp kuriem bija gan arodbiedrību pārstāvji, gan nevalstisko organizāciju biedri, gan uzņēmēji, gan PCTVL aktīvisti.

Iepretim Eiropas Komisijas ēkai piketētāji izvietoja stilizētas kapu kopiņas, kurās bija „apglabāti” tādi Latvijā realizētās Eiropas Komisijas politikas upuri kā uzņēmējdarbība, veselības aizsardzība, izglītība, nodarbinātība un citas nozares. Piketa dalībnieki turēja rokās koši dzeltenus plakātus ar uzrakstiem: „Šodien mūs ir 50, rīt būs jau 50 000. Vai jūs esat tam gatavi?”, „Glābiet tautu, nevis bankas!”, „Jūsu kredīti- miroņa skūpsts!”, „Eiropas Komisijas realizētā politika – inde Latvijai!”

Pikets tika kopumā labvēlīgi uztverts no pilsētas iedzīvotāju un Eiropas Komisijas pārstāvju puses un pašreiz Latvijas delegācija viesojas Eiropas Parlamentā, kur ir ieplānota tikšanās ar EP Sociālo un darba lietu komitejas vadību, Eiropas Komisijas ekonomikas un monetāro lietu komisāra Hoakina Almunjas kabineta vadītāju, kā arī ar ES darba un sociālo jautājumu komisāra Vladimira Špidlas kabineta pārstāvjiem.

Komentāri


Осталось символов:  4124124