Galvenā lapa - Arhīvs - 2007


10.09.2007   «Kas? Kur? Kad?» Latvijā

15. un 16. septembrī Jūrmalā, viesnīcā „Baltic Beach Hotel” notiks starptautisks spēles „Kas? Kur? Kad?” festivāls „ Barhatnij sezon-2007”. Festivāla dalībnieki — lietpratēju komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Somijas un Lielbritānijas.Festivāla goda viesis — lietpratēju komanda „Trojard”, kā arī tās vadītājs — „Kas? Kur? Kad?” spēles maģistrs, Starptautiskas „Kas? Kur? Kad?” klubu asociācijas Sanktpēterburgas filiāles direktors — Aleksandrs Druzjs.

 

Festivālu „Barhatnij sezon” jau otro gadu pēc kārtas organizē Rīgas lietpratēju klubs „Intellect”. Pagājušajā gadā uzvaru izcīnīja plaši pazīstama Sergeja Vivatenko komanda, kurā spēlē tādas zvaigznes, kā Ilja Novikovs, Jeļena Kisļenkova, Mihails Skipskis un citi.

Šogad paplašināsies ne tikai pārstāvēto valstu skaits, bet arī dalībnieku komandu skaits —  viesnīcas „Baltic Beach Hotel” zāli piepildīs aptuveni 45 komandas.

Divu dienu festivāla laikā komandām būs jādod atbildes uz 60 jautājumiem, kurus sagatavoja redaktoru grupa Konstantina Knopa vadībā. Papildus lietpratēji varēs pārbaudīt savu izturību „Brain-Ring” spēlē un izrādīt erudīciju daudzveidīgos konkursos.

Jau tradicionāli festivāla programmā ir iekļauta ekskursija, kā arī pludmales volejbola turnīrs. Ļoti ceram, ka laika apstākļi nepievils, un „Barhatnij sezon” pilnīgi attaisnos savu nosaukumu.

Festivāls „Barhatnij sezon-2007” ir oficiāli atzīts Starptautiskajā „Kas? Kur? Kad?” klubu asociācijā. Šī  sabiedriskā organizācija tika nodibināta pirms 17 gadiem  pēc Vladimira Vorošilova iniciatīvas. Šobrīd tā apvieno 66 intelektuālo spēļu klubus no 16 valstīm.

Pasākumu atbalsta PCTVL jaunatnes organizācija, firma „Dzintars” un viesnīca „Baltic Beach Hotel”.

 

Akreditācijas un papildu informācijas saņemšanas jautājumos vērsties: tālr. +37129248521, e-pasts koch@inbox.lv , www.znatoki.lv 

 Konstantīns Čekušins, kluba „Intellect” priekšsēdētājs

Komentāri


Осталось символов:  4124124