Galvenā lapa - Arhīvs - 2007


21.05.2007   Lēmums par apvienības PCTVL pārveidošanu vienotā partijā

Vienbalsīgi pieņemts 2007. gada 19. maijā PCTVL apvienošanās кongresā 


LĒMUMS

par Politisko organizāciju apvienības «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» pārveidošanu vienotā partijā


Politisko organizāciju apvienība «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» tika nodibināta 1998. gadā ar mērķi aizstāvēt valsts diskriminējamo krievvalodīgo kopienu. Patlaban apvienību sastādošās partijas «Līdztiesība» un «Brīva izvēle tautu Eiropā» ir iekļāvušas sevī cilvēkus, kuri ir palikuši uzticīgi reiz paceltajam karogam.

Mēs, partiju «Līdztiesība», «Brīva izvēle tautu Eiropā» un Politisko organizāciju apvienības „Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” apvienošanās Kongresa delegāti apliecinām savu uzticību vēlētāju interesēm un izveidojam vienotu partiju «PCTVL — Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā».

Partija PCTVL manto apvienības labākās tradīcijas, tai skaitā arī 2006. gadā pieņemto apvienības PCTVL rīcības programmu, kā arī apvienības PCTVL un abu tajā ietilpstošo partiju tiesības un saistības.

Mēs apstiprinām jaunās partijas Statūtu projektu un uzdodam partijas vadībai, kas ievēlēta saskaņā ar Statūtiem, iesniegt attiecīgos dokumentus Reģistrā.

Kopš partijas «PCTVL — Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» reģistrācijas brīža Politisko organizāciju apvienība «Par cilvēka tiesībām vienota Latvijā» un to sastādošās partijas «Brīva izvēle tautu Eiropā» un «Līdztiesība» tiek pasludinātas par likvidētām.

Komentāri


Осталось символов:  4124124