Galvenā lapa - Arhīvs - 2007


03.04.2007   Atbalstīsim referendumu! Tā ir iespēja padzīt oligarhus no politikas

Godātie Latvijas iedzīvotāji!

 

4. aprīlī Centrālā vēlēšanu komisija uzsāks pilsoņu parakstu vākšanu referenduma organizēšanai par divu likumu atcelšanu. Šie likumi paredz nodot pilnīgu kontroli pār speciālajiem dienestiem valdības un valdošo partiju rokās. Ņemot vērā to, ka valdošās partijas ir atkarīgas no oligarhiem, šāda kontrole nodrošina partiju sponsoriem tiesisko neaizskaramību. Janvārī valdība pieņēma lēmumus, kuri faktiski deva iespēju piekļūt informācijai par pretkorupcijas izmeklēšanu, tām pašām personām, attiecībā pret kurām šī izmeklēšana tiek veikta. Pārņemot kontroli pār drošības iestādēm tiek pavērta iespēja ne tikai korupcijas attīstībai, bet arī jauniem politiskajiem „pasūtījumiem”, kas vērsti pret valdošo partiju politiskajiem un ekonomiskajiem konkurentiem.

Latvijas Valsts prezidente un opozīcijas partijas pieprasīja atcelt valsti graujošos lēmumus, tomēr valdošā koalīcija šīs prasības ignorēja. Rezultātā, Prezidente iniciēja referendumu par skandalozajiem likumiem. Referenduma rezultāti var kļūt un tiem jākļūst par tautas neuzticības izpausmi Aigara Kalvīša valdībai un valdošajai oligarhisko partiju koalīcijai.

Apvienība PCTVL aicina visus vēlētājus parakstīties par referendumu. Jums ir radusies likumīga iespēja paust neuzticību valdībai. Šī valdība ir rīcībnespējīga. Tā pieņem nejēdzīgus likumus, kurus pati pēc tam steigā atceļ. Tā vietā lai nodarbotos ar efektīvu valsts pārvaldi, šī valdība mēģina realizēt tādus dārgus megaprojektus kā Nacionālās bibliotēkas un koncertzāles celtniecība, kuri kā smaga nasta gulsies uz valsts budžetu un neizbēgami veicinās inflācijas un cenu pieaugumu. Tajā pat laikā, labējo partiju valdība neuzskata par nepieciešamu finansēt municipālo dzīvokļu celtniecību un kompensācijas denacionalizēto namu īrniekiem, šo problēmu risināšanai nepieciešamajā apjomā. Valdība izvairās risināt sāpīgās Latvijas reģionu problēmas un draud ar algu iesaldēšanu sabiedriskajā sektorā strādājošajiem.

Parakstoties par referendumu, Jūs pateiksiet „nē!” šīs valdības nodemonstrētajai visatļautībai un nekompetencei! „Nē” – oligarhiem politikā! Jā – tautas varai!

 

 

Rīga, 2007. gada marts

 

 

 

P.S. Parakstu vākšanas vietas un laiki: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Rēzeknē, Ventspilī.

Komentāri


Осталось символов:  4124124