Galvenā lapa - Arhīvs - 2006


15.12.2006   Deputāta V. Buhvalova runa, apspriežot likumprojektu "Grozījumi Krimināllikumā"

 

 

Cienījams prezidijs! Godātie deputāti!

 

Juridiskā komisija iesniedz mūsu izskatīšanai jau trešo pēc kārtas juridiskās domas šedevru! Šoreiz viņi nolēma parūpēties par izglītības iestādes vadītājiem. Par laimi, šoreiz šīs rūpes izpaužas nevis "Grozījumu Krimināllikumā" veidā, bet gan tikai Grozījumos Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā.

Par ko tad grasās sodīt izglītības iestāžu vadītājus? Tad, lūk, par ko – Pasākumu neveikšana narkotisko un psihotropo vielu izplatīšanas novēršanai izglītības iestādēs. Kaut gan narkotisko un psihotropo vielu izplatīšana pagaidām vēl nav kļuvusi par mācību procesa neatņemamo daļu.

Var iet arī tālāk šajā virzienā. Proti, ieviest speciālu pantu kodeksā Latvijas pilsētu mēriem – par pasākumu neveikšanu narkotisko un psihotropo vielu izplatīšanas novēršanai pilsētas teritorijā. Nu, un arī mūsu cietējam premjerministram Aigaram Kalvītim – Pasākumu neveikšana narkotisko un psihotropo vielu izplatīšanas novēršanai Latvijas valstī.

Dāmas un kungi!

Ja Jūs atbalstīsiet šāda veida priekšlikumus, tad cilvēki sauks Jūs par muļķiem un teiks, ka pasākumu veikšanа narkotisko un psihotropo vielu izplatīšanas novēršanai attiecīgajā teritorijā – tas tomēr ir tiešs policijas pienākums.

Tādēļ neceriet uz to, ka cilvēki Jūs sauks par gudriem, ja Jūs balsosiet par šī absurdā likumprojekta izskatīšanas turpināšanu.

Komentāri


Осталось символов:  4124124