Galvenā lapa - Arhīvs - 2006


15.12.2006   Deputāta J. Plinera runa, apspriežot jautājumu "Par termiņa pagarināšanu Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību dalībai miera nodrošināšanas operācijā Irākā"

 

Kongresa vēlēšanu priekšvakarā ASV prezidents Džordžs Bušs paziņoja: es neizvedīšu savu karaspēku no Irākas pat tanī gadījumā, ja mani atbalstīs tikai mana sieva un mans suns. Pēc demokrātu uzvaras vēlēšanās un ASV aizsardzības ministra nomainīšanas Bušu atbalsta jau vienīgi viņa suns. Tas ir skaidri kaut vai tāpēc, ka konceptuālu lēmumu par karaspēka izvešanu pieņēma Lielbritānija un galīgo – Dienvidkoreja, kurām pieder divi skaitliski lielākie militārie kontingenti ASV sabiedroto Irākā vidū. Izved savu karaspēku arī Polija.

Kas tad ir šis sunītis, kurš ir gatavs pēc pirmā svilpiena skriet saimniekam pa priekšu, par to mēs varām spriest pēc Valdības sagatavotā Lēmuma projekta.

Irākā, kuru ir okupējušas ASV un Latvija, katru dienu iet bojā vairāk nekā simts mierīgo iedzīvotāju. Jau ir nogalināti arī vairāk par diviem tūkstošiem okupantu. Šī kaunpilnā okupācija izmaksā Latvijai  gandrīz piecus miljonus latus gadā!

PCTVL kopā ar Latvijas tautas vairākumu pieprasa nekavējoties izvest Latvijas okupācijas karaspēku no Irākas! 

Komentāri


Осталось символов:  4124124