Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


07.12.2005   Vēlos personīgi savā vārdā izteikt atbalstu Jūsu rīcībai, atturoties balsojumā par Satversmes grozījumiem 2.lasījumā.

Labdien, Ausma, Valērij, Andrej, Vladimir, Boriss, Valdi, Nikolaj, Arti, Jakov, Juri, Viestur, Andri!

 

Vēlos personīgi savā vārdā izteikt atbalstu Jūsu rīcībai, atturoties balsojumā par Satversmes grozījumiem 2.lasījumā.

 

Domāju, ka maniem vārdiem pievienosies daudzi, kuru cilvēktiesības šeit ir aizskartas, taču ne visiem viņiem ir iespējams rakstiski apliecināt savu attieksmi. Man ir pārliecība, ka Latvijas sabiedrība nav tik homofoba, kā tas pašlaik tiek pasniegts. Man un maniem domubiedriem vienkārši negribētos, lai Jums šķiet, ka aiz Jums (pat ja balsots nevis savas, bet politiskās pārliecības dēļ) neviens nestāv un Jūsu rīcību nenovērtē. Jūsu un to 3 drosmīgo JL deputātu nostāju ņem vērā  ievērojama sabiedrības daļa, kas vienu vai otru iemeslu dēļ ir klusējusi, klusē un, iespējams, klusēs. Atzīsim, ka atzīt savu homoseksualitāti nav tas pats, kas paust kādu, piemēram, politisku uzskatu. Tomēr es ceru, ka tuvākā vai tālākā nākotnē būs aizvien vairāk tādu, kas spēs pārkāpt pāri bailēm neievērot vispārpieņemtās sabiedrības normas.

 

Tas viss ir gana ironiski, ņemot vērā to, ka tieši šajā periodā Dienvidāfrikas Republikas Konstitucionālā tiesa nospriež, ka valsts likumi par laulībām ir nekonstucionāli, jo tie definē laulību kā "savienību starp vīrieti un sievieti" un uzdod Parlamentam tos mainīt un definēt laulību kā "savienību starp divām personām". Izrādās, Āfrika demokrātijas ziņā šo to var pamācīt Latvijas politiķiem.. Pielikumā informācija no BBC mājas lapas.

 

Vēlreiz paldies par Jūsu rīcību.

Vēlos aicināt, lai 3.lasījumā Jūs sekotu 3 drosmīgo deputātu piemēram un balsotu pret, tādejādi parādot tautas vēlēta deputāta attieksmi pret bezjēdzīgu valsts galvenā likuma grozīšanu, kas sevī ietver arī nodokļu maksātāju naudas bezjēdzīgu izšķiešanu un laika resursu atņemšanu citu - daudz būtiskāku normatīvo aktu sakārtošanai.

 

 

 

Ar cieņu un vēlot veixmi darbos,

Vita Brakovska, 26 gadi

 

[mana nodarbošanās saistīta ar Eiropas līmeņa inovāciju projekta ieviešanu Latvijā]

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124