Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


09.11.2005   “Tas ir Eiropas beigu sākums!”

No Briseles ziņo Eiroparlamenta “Zaļo” frakcijas konsultants Miroslavs Mitrofanovs:

           

“Liekas, arī Beļģijā jau ir “sācies process”. Šonakt Marokas izcelsmes imigranti sadedzināja dažas mašīnas Briselē, dienvidstacijas rajonā Medī. Viss, kas šodien notiek Francijā, bet tagad arī Beļģijā, diemžēl ir likumsakarīgi. Bīstama situācija izveidojās šajās valstīs jau sen. Atšķirībā no Lielbritānijas, kur imigrantu lielākā daļa tomēr ir integrēta sabiedrībā un politiskajā sistēmā (tāpat, kā Vācijā, kur turki, kas dzīvo otrajā paaudzē, ieņem augstus amatus valdošajās partijās!), Francijā imigranti, pat otrajā paaudzē, faktiski ir izolēti no sabiedriski politiskās dzīves.

Francijas varas pārstāvji daudzus gadus uzskatīja, ka pietiek cilvēku pabarot, un viņš ... sēdēs klusu un ne uz ko vairs nepretendēs. Tomēr cilvēks atšķiras no dzīvnieka ar to, ka viņam gribas apliecināt pašam sevi, viņam ir nepieciešams atrast pielietojumu savai enerģijai, viņam jābūt dzīves mērķim. Diemžēl otrās paaudzes imigrantiem nekādu iespēju sevis apliecināšanai nedeva, viņi nespēja pielietot savus talantus, savu vēlmi darboties. Jau sākotnēji valsts fundamentā tika ievietota bumba. Un, lūk, notika detonācija ... Manuprāt, tam, kas notiek Francijā, ir jākalpo par mācību arī Latvijas varas pārstāvjiem. Tas ir uzskatāms piemērs arī mūsu kreisajai opozīcijai. Ja mēs izstāsimies no sabiedriski politiskās dzīves, nogurdami no pastāvīgā spiediena, no nomelnošanas kampaņas, kā arī no tā, ka mūs pārvērš par tautas ienaidniekiem, tad politika pārvietosies uz ielām, turklāt šo ielas politiku jau veidos citi ļaudis – izdzimteņi. Ar visām no tā izrietošām sekām.

Vispār patlaban mēs esam Eiropas beigu sākuma liecinieki ! Viss tas ar neredzētu precizitāti tika paredzēts vēl pagājušajā gadsimtā – es ieteiktu Jums visiem palasīt Iļjas Erenburga grāmatu “Eiropas bojāeja”. Grāmatā viņš pārliecinoši pierāda, ka tieši imigrantu no trešās pasaules valstīm plūsmas izsauks Eiropas civilizācijas bojāeju. Baidos, ka viss iet tieši saskaņā ar šādu melno scenāriju.”

 

tulkojums no laikraksta “Vestji Segodņa”

Komentāri


Осталось символов:  4124124