Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


25.10.2005   Aicinājums Rīgas iedzīvotājiemRīdzinieki!

 

Mēs vēršamies pie jums tāpēc, ka mums vairs nav cita ceļa, lai novērstu krāpniecisku darījumu. Valdība nolēma pārdot savu uzņēmuma „Rīgas siltums” akciju daļu ārzemju kompānijai „Dalkia”. Šā darījuma rezultātā „Rīgas siltuma” kontrolpakete pāries pie francūžiem. Kas tam sekos? Jūs atceraties, kas notika, kad valsts pārdeva „Lattelekomu”? Cenas uzvijās, pieaugot vairākas reizes! Tagad mums ir visdārgākie sakari Eiropā. Bet ja ar tālruni vēl var kaut kā ietaupīt, tad „Rīgas siltuma” pārdošana vedīs pie katastrofas! Taupīt siltumu ziemā nav iespējams!

Pirms piecpadsmit gadiem, kad ekonomiskā haosa un „reformu” rezultātā „Rīgas siltums” nonāca pagrimumā un slīka parādos, neviena komercfirma nevēlējās iegādāties šādu „īpašumu”. Ko lai pirkt - norūsējušas caurules un vecus katlus? Piecpadsmit gadus mēs, rīdzinieki, katru mēnesi ieguldījām desmitiem savu latu to remontā, modernizācijā, jauno siltummezglu un katlumāju celtniecībā, mēs atdevām parādus. Tā visa bija mūsu nauda – no maksas par apkuri un karsto ūdeni. Valdība neieguldīja uzņēmumā nevienu santīmu.

Un tagad, kad „Rīgas siltums” kļuva par stabilu un ienesīgu uzņēmumu, valdība nolēma pārdot savu daļu. Tai pietrūkst naudas NATO galotņu tikšanās reizēm, „Gaismas pilīm” un kariem afganistānās, irākās. Mūsu valdībai vairs nepalika citas mantas, ko pārdot. Viņa nolēma pārdot to, kas tai nepieder – siltumu mūsu mājās.

Rīdzinieki! Ja jūs negribat, lai ierēdņi kārtējo reizi jūs piemānītu, balsojiet ar savu parakstu pret šo krāpniecisko darījumu. Brīdiniet savus radiniekus un kaimiņus, pārlieciniet viņus par situācijas nopietnumu. Valdība vēlas veikt to klusu, tā steidzas, tā baidās no jūsu protesta. Ja mēs nepaspēsim, pēc divām nedēļām „Rīgas siltums” tiks pārdots.

Parakstu vākšana pret „Rīgas siltuma” pārdošanu sāksies Rātslaukumā, piektdien, 28. oktobrī, pulksten 16. Nenokavējiet!

 

PCTVL Rīgas Domes frakcija 

Latvijas Cilvēktiesību komiteja,

Iniciatīvas grupa „Rīdzinieki pret „Rīgas siltuma” pārdošanu”

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124