Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


25.10.2005   Frakcijas deputātu jautājumi ministramMārim Kučinskim

Reģionālās attīstības un

pašvaldību lietu ministram

Mārim Kučinskim 

 

Deputātu jautājums 

 

2005. gada 24.oktobrī

 

Par situāciju ar apkuri Sedas pilsētā.

 

 

Sedas pilsētā apkures sezonas sākums tika apdraudēts, jo Sedas katlumāju nopirkušā A/S “SES Baltijas” ir radušās finansiālas problēmas un uzsākta bankrota procedūra. Lai glābtu situāciju un neatstātu pilsētu bez apkures, Sedas pašvaldība bija spiesta aizņemties līdzekļus no Valsts stabilizācijas fonda divu apkures katlu iegādei 39 000 Ls apmērā. Sakarā ar augstākminēto lūdzam Jūs atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

 

 

1. Ko ir nolēmusi darīt Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija, lai atrisinātu patreiz radušos situāciju ar apkuri Sedas pilsētā un vai tiek meklēts šīs problēmas risinājums arī tālākā perspektīvā?

2. Kādā veidā varēja rasties situācija, ka tik svarīga komunālo pakalpojumu nozare varēja tikt pārdota privātās rokās un kas konkrēti ir atbildīgs par šo situāciju?

3. Vai valsts iestādēm ir iespējams veikt kontroli pār šādu privātu monopoluzņēmumu darbību pašvaldībās, lai turpmāk nevarētu rasties līdzīgas problēmsituācijas?

4. Vai Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija plāno realizēt kaut kādas izmaiņas likumdošanā, lai nākotnē izvairītos no šādām problēmām?

Komentāri


Осталось символов:  4124124