Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


06.04.2005   Par nodevības lietderību

 

 

        Tātad “Dzimtene” atteicās no pašas pasludinātajiem principiem – no cīņas par tautas labklājību, par taisnīgumu, par pilsētas globālo problēmu risināšanu. Un, nododot partnerus no Rīgas domes opozīcijas, pievienodamies labējiem, “Dzimtene” “izsita” sev Vides komitejas priekšsēdētāja vietiņu.

        Tiesa, tas notika trešajā balsojumā ( 5. aprīlī balsoja divreiz, bet abās reizēs bija neizšķirts – 6 : 6, toties 6. aprīlī izdevās uzlabot rezultātu – 7: 5). Priekšsēža krēslu sagrāba Žuravļovu klana pārstāve, kuras vārds Marika ir tieši saistīts ar valūtu – valūtas apmaiņas punkti “Marika” atrodas daudzās vietās, tai skaitā arī Dzirnavu ielā. Kas ir pilnīgi loģiski – tur ir viņu īstā vieta.       

      Prātā nāk kādreiz lasītās Aleksandra Čaka vārsmas par prostitūtu, kura Dzirnavu ielā pazemināja sev cenu. Tas notika pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Kas tad mainījās? Politiķi ir tik pat pērkami un pārdodami, kā mīlas priesterienes. Tiesa, jau par eirocenām. Bravo, Juri un Marika! Jūsu programmā Vides komitejai tikai vārdi vien – un par mēsliem vien: tos, izrādās, noteikti jāizved no pilsētas, pie tam tieši Jūs zināt, kā apsaimniekot atkritumus. Acīmredzami, ka atkritumos jau ir norakstīta tauta, kura naivi noticēja Jums, bet nu grasījās atteikties no “Dzimtenes” - nodevējas.   

   

      Tautas balss no Delfi mājas lapas.

   

     Daa, 06.04.2005.

 Nav cieņas pret Žuravļovu, nodeva savus vēlētājus, nogūlās zem labējiem.

    Garcia, 06.04.2005.

 Visām sievām pa komitejai.

    Als, 06.04. 2005.               

  Cirks.

 

    Ziņas par Mariku Žuravļovu Delfi portālā.   

 

    “Absolvēja Tirdzniecības tehnikumu, ieguva prečziņa specialitāti. Viņa uzskata, ka specialas izglītības trūkums netraucēs tai strādāt šajā amatā, jo viņai piemīt organizatoriskas dotības.

    ... Šodienas balsošana liecina, ka labējā koalīcija izvēlējās sev partnerus – “Dzimteni” un sociālistus.”

      http://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/article.php?id=10827187

     

     Un ko tad mēs redzam: “Dzimtenei” nospļauties par vēlētājiem, galvenais nostiprināties tajos iecirkņos, kur Žuravļova kungs jauš uziet zelta āderi...      

    Jā, rīdzinieki, esat gan Jūs lēti piekrāpti un apmuļķoti – “Dzimtene” alkst varas, viss pārējais “žuravļoviešus” neinteresē!

Komentāri


Осталось символов:  4124124