Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


24.01.2005   Jūrmala: PCTVL dokumenti pieņemti

  

    PCTVL Jūrmalas pilsētas domes deputātu kandidātu saraksti un programma tika pieņemti piektdien, 21. janvārī, plkst. 14.15. Reģistrācijas numurs – 9.

   “Pret mums izturējās laipni un novēlēja iegūt pēc iespējas vairāk vietu, - paziņoja PCTVL deputāta kandidāte Žanna Kupčika. – Pavisam mūsu domē ir 15 deputātu mandātu ”.

     Žanna teica, ka saskarsme ar ierēdņiem, kuri nodarbojās ar dokumentu pieņemšanu, ir radījusi viņā labu noskaņojumu. Pretēji šo ļaužu piemēram uzvedas tagadējais deputāts I. Ančāns. Visur un vienmēr viņš atkārto “ierūsējušo” frāzi “čemodāns – stacija - Krievija”. Tas atkārtojās gan tikšanās ar vecākiem un skolotājiem laikā, kad runa gāja par Izglītības reformu, gan dokumentu iesniegšanas dienā. “Cilvēks, kurš atkārto vienu un to pašu, gatavo sev uzmācīga oda likteni, bet kāds tas ir – to zina pat bērni”.

     Pilsētas domes deputāta kandidāte Žanna Kupčika, būdama krievu valodas un literatūras pasniedzēja, uzskata, ka krievu skolu reforma nav vajadzīga vispār – nedz bilingvālā veidā, nedz latviskotā. Visumā gribētos redzēt Jūrmalu kā enerģisku un vitālu pilsētu, lai tajā plauktu daudzveidība, vārdu sakot, lai tā kļūtu par tūristu Meku un mājīgu pajumti savējiem. “Patlaban pilsēta pārvēršas par slēgtu teritoriju zonu, kas ir norobežotas viena no otras ar sētām, bet aiz tām – atsevišķu personu eklektiskās arhitektūras greznie privātnami. Bagātību salas nabadzības jūrā... Dabā jābūt līdzsvaram .”     

Komentāri


Осталось символов:  4124124