Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


18.01.2005   “Bites” negrib būt par lokomotīvi

      Kaut gan politiskā apvienība PCTVL arī saņēma dažus priekšlikumus no dažādām politiskajām partijām sastādīt vienotu sarakstu pašvaldību vēlēšanās, “bites” negrasās ne ar vienu apvienoties un vēlēšanās startēs patstāvīgi. 

     Saeimas PCTVL frakcijas deputāts Juris Sokolovskis pastāstīja, ka sākotnēji “bites” tika izveidotas kā politisko partiju apvienība, bet pēc tās šķelšanās vēlētājs nokļuva sarežģītas izvēles priekšā: izveidojās uzreiz daži politiskie spēki, kuri kādreiz ietilpa PCTVL sastāvā. Tiesa, patlaban, pēc deputāta teiktā, situācija ir nedaudz stabilizējusies: lielākā daļa ļaužu, kuri iepriekšējās Saeimas vēlēšanās balsoja par veco PCTVL, arī tagad atbalsta šo politisko apvienību.

 

   Sokolovskis teica, ka citu kreiso partiju centieni apvienoties savā starpā ir saprotami: lai nokļūtu Rīgas domē, būs jāpārvar 5 % barjera, un partijas ar zemu reitingu meklē dažādas iespējas kā pārvarēt šo atzīmi.

 

    - Pēc vēlēšanām PCTVL sadarbosies ar kreisajām partijām, kuras nokļūs Rīgas domē, tomēr apvienoties ar kādu no tām pirms vēlēšanām un izveidot vienotu vēlēšanu listi, lai “sēžot mums uz kakla” tās kandidāti iekļūtu galvaspilsētas varas institūcijā, mēs nevēlamies, - rezumēja deputāts “bite”.                     

 

     

   Avīze “Čas”

Komentāri


Осталось символов:  4124124