Galvenā lapa - Arhīvs - 2005


12.01.2005   PCTVL strādās CVK vietā!

Nacionālradikāļi dara visu, lai krievvalodīgie vēlētāji neierastos uz pašvaldību vēlēšanām.

Vietējo pašvaldību vēlēšanu priekšvakarā nacionālistiskā partija “Tēvzemei un brīvībai” izdarīja rupju spiedienu uz centrālo vēlēšanu komisiju, pieprasot nerādīt televīzijā krievu valodā informāciju par balsošanas kārtību. Diemžēl CVK ir padevusies šim politiskajam spiedienam un ir noņēmusi jau gatavu klipu no TV ētera. Tādējādi tiek pārkāpts likums Par Centrālo vēlēšanu komisiju, kas nosaka, ka CVK “informē vēlētājus par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas un likumu ierosināšanas kārtību”

Mērķis, kuru vēlas sasniegt “Tēvzemei un brīvībai”, ir pavisam vienkāršs – panākt, lai krievvalodīgie vēlētāji, kuriem ir liegta informācija par vēlēšanām, nepiedalītos pašvaldību vēlēšanās. Līdz ar to iespēja uzvarēt nacionālradikāļiem stipri palielinās.

Nacionālradikāļi vēlas redzēt krievvalodīgo vēlētāju tikai kā padevīgu nodokļu maksātāju, nevis kā pilsoni, kas var noteikt valsts un pilsētas nākotni. Nevajag piepildīt viņu vēlmes!

Lai aizpildītu informācijas trūkumu krievu valodā, PCTVL uzņemas par pienākumu informēt Latvijas iedzīvotājus par 2005. gada 12. martā notiekošajām pašvaldību vēlēšanām un to procedūru.

Jebkuri jautājumi, kas attiecas uz vēlēšanām, var tikt uzdoti no plkst. 10.00 līdz 17.00 pa telefonu 7087426 un mūsu interneta mājas lapā www.pctvl.lv

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124