Galvenā lapa - Arhīvs - 2004


14.10.2004   Frakcijas PCTVL deputāti ir nosūtījuši Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministram Andrejam Radzevičam pieprasījumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apkures sezonas priekšvakarā frakcijā PCTVL vērsās Ludzas iedzīvotāji paskaidrojot, ka pastāv reāli draudi tam, ka pilsēta paliks bez siltuma.

            Monopoltiesības rīkoties ar pilsētas siltumtīkliem, diktēt noteikumus un tarifus pilsētas siltumenerģētikas sfērā pieder SIA Ludzas bioenerģija. Izejvielas – dārgas skaidas, kas tiek izmantotas siltumenerģijas izstrādei - tāpat piegādā privāta firma -SIA Lindeks. Pilsētu šo privātstruktūru rokās nodeva pilsētas iepriekšējā sasaukuma deputāti. Triju gadu laikā Ludza ar saviem 10 000 iedzīvotāju palika parādā SIA Ludzas bioenerģija un atbilstoši arī SIA Lindeks 588 362,28 latus, no kuriem vairāk kā 140 000 lati sastāda naudas sods.

            SIA Ludzas bioenerģija ir iesniegusi Latgales tiesā prasību par parāda piedziņu no pilsētas domes. Tiesas lēmums - prasība ir pamatota un taisnīga. Piedzenamā summa uz tiesu izdevumu rēķina pieauga vēl par 17 000 latu.

            Vēstulē ministram Radzevičam Saeimas frakcijas PCTVL deputāti lūdz atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

 

1. Vai pastāv kādi šķēršļi apkures sezonas uzsākšanai Ludzā?

 

2. Vai Pašvaldības un reģionālās attīstības ministrija plāno sniegt palīdzību Ludzas pilsētas domei apkures sezonas uzsākšanai?

 

3. Vai Ludzas pašvaldības budžetā ir līdzekļi, kas nepieciešami parāda nomaksai?

 

 

 

 

 

Sīkāka informācija

J.Sokolovskis (9419350)

 

 

 

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124