Galvenā lapa - Arhīvs - 2004


12.10.2004   Štābistu tikšanās ar EDSO komisāru Rolfu Ekeusu

12. oktobra rītā Krievu skolu aizsardzības štāba aktīvisti un PCTVL deputāti Andris Tolmačovs un Aleksandrs Giļmans satikās ar EDSO komisāru Rolfu Ekeusu, kurš patlaban atrodas ar vizīti Latvijā.

      Grupa, kas sastāvēja no 30 cilvēkiem, no plkst. 8 rīta gaidīja pie viesnīcas komisāra ierašanos. Šī tikšanās bija nepieciešama, jo Latvijas apmeklēšanas programmā nebija ieplānotas sarunas par Izglītības reformu. Latvijas oficiālie pārstāvji, kuri pieņēma komisāru, nolēma aizvest viesi uz tām skolām, kas paziņoja par savu gatavību pāriet uz apmācībām latviešu valodā, - tās ir Alijeva ģimnāzija un Ukraiņu skola.

            “Dabiski, ka šīs tikšanās, kuras ir organizētas vienīgi reklāmas nolūkos, nedotu pilna priekšstata par lietu patieso stāvokli. Tādēļ mēs arī sagaidījām Ekeusa kungu un piedāvājām viņam atrast laiku, lai tiktos ar mums , - teica Saeimas PCTVL frakcijas deputāts A. Tolmačovs. – Aicinājums tikties ar mums izsauca  EDSO komisāra neviltotu prieku,  tomēr  viņš paziņoja, ka viņa vizītes programma ir saplānota pēc minūtēm, tai skaitā šodien ir paredzēta tikšanās ar  Saeimas deputātiem. Mēs nodevām viņam pārskatu deviņu lappušu apjomā par lietu stāvokli, kas ir izveidojies Izglītības reformas jomā. Ekeusa kungs solīja iepazīties ar tā saturu.”

Komentāri


Осталось символов:  4124124