Galvenā lapa - Arhīvs - 2004


21.05.2004   Šodien 21. maijā tika iesniegti grozījumi likumā “Alkoholisko dzērienu aprites likums”

2004. gada 21. maijā

 

PCTVL frakcijas paziņojums 

Šodien 21. maijā tika iesniegti grozījumi likumā “Alkoholisko dzērienu aprites likums”

 

Grozījumu autors – frakcijas PCTVL deputāts Andris Tolmačovs. Pēc deputāta domām, likums, kuru Saeima steigā pieņēma ir izsaucis emociju vētru sabiedrībā un tika pakļauts arī Valsts prezidentes kritikai.

Cīņa karstumā aizraujoties un cenšoties visu ierobežot un aizliegt labējo partiju deputāti nemanot sev pašiem ir iekļāvuši likumā normu, kas paralizē visu vasaras kafejnīcu darbību. Ar nožēlu jāatzīmē tas, ka no šīm kļūdām varēja izvairīties, neizsaucot ažiotāžu un kritiku no sabiedrības puses, ja valdošās koalīcijas deputāti ar sapratni attiektos pret opozīcijas priekšlikumiem likumprojekta iepriekšējās apspriedes posmā.

Grozījumi satur sekojošus piedāvājumus:

·         atļaut tirgot stipros alkoholiskos dzērienus (alkohola saturs virs 6 tilpumprocentiem) no 8.00 līdz 24.00, un noņemt tirdzniecības laika ierobežojumus alkoholiskajiem dzērieniem ar alkohola saturu līdz 6 tilpumprocentiem

·         atļaut tirgot vasaras kafejnīcās alkoholiskos dzērienus ar alkohola saturu līdz 6 tilpumprocentiem, izņemot gadījumus, kad tie tiek realizēti izlejamā veidā patērēšanai uz vietas

·         atļaut tirgot izlejamā veidā patērēšanai uz vietas rūpnieciska ražojuma alkoholiskos kokteiļus ar alkohola daudzumu līdz 6 tilpumprocentiem.

 

 

Tālrunis uzziņām (9633874)

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124