Galvenā lapa - Arhīvs - 2003


29.08.2003   Partijas BITE dibināšanas konference - 2003. g.

2003. gada 28. augustā vairāk par 200 Latvijas pilsoņiem konferencē Kultūras namā "Draudzība" nodibināja partiju BITE ("Brīvā izvēle tautu Eiropā"), pieņemot tās statūtus un programmu, ievēlot domi un valdi. Ir lemts, ka pēc reģistrācijas partija iestāsies apvienībā PCTVL.

Par partijas valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Saeimas deputāts pedagoģijas doktors Jakovs Pliners, par politisko sekretāru - Saeimas deputāts Nikolajs Kabanovs. Par valdes locekļiem kļuva arī E. Žemaitis-Dzicevičs, Dr. hist. T. Feigmane un M. Margoļins. Par partijas revidentu kļuva S. Solovjovs.

29. augustā tika atjaunota PCTVL frakcija Saeimā. Pirmajā frakcijas sēdē par tās priekšsēdētāju ievēlēja partijas BITE vadītāju Jakovu Plineru. Par frakcijas priekšsēdētāja biedru kļuva Jurijs Sokolovskis. Deputāts Pliners paziņoja žurnālistiem, ka viņa vadītā frakcija ir gatava sadarboties ar TSP un LSP, pildot apvienības PCTVL, no kuras tika ievēlēti visu trīs frakciju deputāti, priekšvēlēšanu programmu. “Tieši tādēļ mēs arī atjaunojām PCTVL frakciju, cilvēki taču balsoja tieši par "bitēm", - pateica Jakovs Pliners.

Komentāri


Осталось символов:  4124124