Galvenā lapa - Arhīvs - 2002


13.02.2002   Par Ģ. V. Kristorska apsūdzībām Rēzeknes iedzīvotāju adresē

Politisko organizāciju apvienības

“Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”

Koordinācijas padomes paziņojums

 

2002. gada 13. februāris

 Par Ģ. V. Kristorska apsūdzībāmRēzeknes iedzīvotāju adresē

 

 

Aizsardzības ministrs Ģ. V. Kristovskis kārtējo reizi publiskojis dokumentu par radara TPS –117 uzstādīšanu Rēzeknes rajona Audriņos.  Kārtējo reizi ministra kungs apsūdz Rēzeknes iedzīvotājus “valsts aizsardzības spēju graušanā, patiesības negodīgā izkropļošanā, dezinformējošās intrigās un kaitniecībā”. No Ģ. V. Kristovska Saeimas deputātiem parakstītās vēstules dveš aukstā totalitārisma gadu elpa un neslēpti draudi vārdā nenosauktiem kaitnieciskās pretradara kampaņas organizatoriem. Ģ. V. Kristovskis nepārprotami pasaka, ka nekādi pasākumi cilvēku un apkārtējās vides aizsardzībai pret radara radīto elektromagnētisko starojumu netiks veikti. Ministra kungs ir jūtami aizkaitināts, ka Audriņu iedzīvotāji nepieņem viņa izteiktos argumentus radara aizstāvībai.

            Lasot Ģ. V. Kristovska parakstīto dokumentu liekas, ka mēs nedzīvojam demokrātiskā sabiedrībā 21. gadsimtā, kur jebkura valstiski svarīga lēmuma pamatā ir iedzīvotāju viedokļa uzklausīšana. Varbūt mēs dzīvojam visdrūmākajos staļinisma laikos, kad jebkurš no valdošās varas atšķirīga viedokļa paudējs tika nodēvēts par tautas ienaidnieku ar visām no tā izrietošajām sekām?

            Apvienības PCTVL Koordinācijas padome viennozīmīgi nosoda Ģ. V. Kristovska un viņam pakļauto ierēdņu augstprātīgo attieksmi pret Rēzeknes un Audriņu iedzīvotājiem. Nespēju veidot dialogu ar cilvēkiem un rast abpusēji pieņemamus risinājumus šie militāristi aizstāj ar uzbrēcieniem cilvēkiem un nepamatotām apsūdzībām valsts interešu nodevībā.

            Apvienība PCTVL arī turpmāk aizstāvēs rēzekniešu pret radara TPS –117 uzstādīšanu vērstās pamatotās prasības.

 

 

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124